Kadra Seniorek

Kryteria powoływania zawodników i zawodniczek do Kadr Narodowych Polskiego Związku Hokeja na Lodzie oraz udziału w Mistrzostwach Świata
Wykaz zawodniczek – kadra narodowa seniorek na 2017 rok
Wykaz kadry trenerskiej i współpracującej
seniorki_Powołania:

19.07.2016 – Powołanie zawodniczek KN Seniorek na zgrupowanie szkoleniowe w Jastrzębiu Zdrój oraz turniej EWHC w Brezno/Słowacja, sierpień 2016

21.09.2016 – Powołanie zawodniczek KN Seniorek na zgrupowanie szkoleniowe w Katowicach oraz Turniej Przedwstępnych Kwalifikacji Olimpijskich w Astanie/Kazachstan, październik – listopad 2016

08.12.2016 – Powołanie zawodniczek KN Seniorek na konsultację szkoleniową w Katowicach Janowie oraz mecze kontrolne w Hvidovre/Dania, grudzień 2016

25.01.2017 – Powołanie zawodniczek KN Seniorek na konsultację szkoleniową oraz mecze międzypaństwowe: POL – HOL, luty 2017

16.03.2017 – Powołanie zawodniczek KN Seniorek na zgrupowania szkoleniowe w Szaflarach, Katowicach oraz Mistrzostwa Świata Seniorek Dywizji I Grupa B w Katowicach, marzec – kwiecień 2017

09.06.2017 – Powołanie Kadry Narodowej Seniorek na zgrupowanie szkoleniowe w COS OPO Cetniewo – czerwiec 2017

11.08.2017 – Powołanie zawodniczek KN Seniorek na zgrupowanie szkoleniowe w Sosnowcu oraz mecze międzypaństwowe w Budapeszcie, sierpień 2017

13.09.2017 – Powołanie zawodniczek KN Seniorek – konsultacja Sosnowiec – mecz HUN – POL w Budapeszcie – wrzesień 2017

20.10.2017 – Powołanie zawodniczek KN Seniorek na zgrupowanie szkoleniowe oraz mecze międzypaństwowe w Katowicach – listopad 2017

Archiwum:

MŚ1B Seniorek – Katowice 2017

Szeroka Kadra Narodowa Seniorek na MŚ1B w Katowicach (08-14.04.2017):

BRAMKARKI:      
Agata Kosińska 19.11.1988 170/62 Stoczniowiec Gdańsk
Gabriela Mizera 2.10.1993 157/57 MKHL Krynica
Martyna Sass 9.12.2000 165/55 Naprzód Janów
OBROŃCY:      
Klaudia Chrapek 9.02.1996 161/70 Polonia Bytom
Aneta Cygan 4.01.1997 164/50 MKHL Krynica
Wiktoria Gogoc 25.08.2000 170/55 MKHL Krynica
Natalia Kamińska 1.02.2000 169/64 Stoczniowiec Gdańsk
Dominika Korkuz 11.06.1997 161/65 Naprzód Janów
Sandra Kosakowska 9.08.1994 162/58 Naprzód Janów
Patrycja Sfora 16.10.1993 173/57 Polonia Bytom
Joanna Strzelecka 21.08.1997 164/67 Unia Oświęcim
Renata Tokarska 4.09.1992 168/75 Stoczniowiec Gdańsk
Alicja Wcisło 19.09.2000 154/45 Polonia Bytom
NAPASTNICY:      
Marta Bigos 17.10.1992 167/68 Stoczniowiec Gdańsk
Magdalena Czaplik 8.11.1991 176/70 Polonia Bytom
Ewelina Czarnecka 16.09.1989 158/55 Naprzód Janów
Agnieszka Dziedzioch 29.01.1996 168/59 Atomówki Tychy
Wiktoria Dziwok 28.09.1999 165/54 Polonia Bytom
Katarzyna Frąckowiak 11.07.1991 164/63 Atomówki Tychy
Julia Gawlik 29.06.1997 165/51 Naprzód Janów
Klaudia Kaleja 4.07.2000 170/78 Polonia Bytom
Katarzyna Kasprzycka 23.05.1988 175/70 Stoczniowiec Gdańsk
Sylwia Łaskawska 21.08.1998 163/50 Atomówki Tychy
Karolina Późniewska 6.11.1991 173/60 Polonia Bytom
Anna Sopata 25.09.2000 168/56 MKHL Krynica
Olivia Tomczok 4.12.1998 167/54 Polonia Bytom
Kamila Wieczorek 10.03.1997 166/62 HK Poprad (Słowacja)

Sztab kadry:

Trener:

II trener:

Asystent trenera: Paweł Mateja (ur. 10.04.1983)

Trener bramkarek: Paweł Jakubowski (ur. 09.01.1981)

Fizjoterapeutki: Dominika Maciaszczyk (ur. 19.10.1978) i Maria Chojnowska (ur. 18.01.1993)

Serwisanci: Jarosław Chrapek (ur. 12.10.1970) i Patryk Sikora (ur. 07.01.1976)